СПРАВЖНЯ КАРПАТСЬКА БАНЯ
В АГОРА ШАЛЕ

Баня на дровах з березовими віниками і арома-маслами

Оцінка booking.com

9.3 з 10

Оцінка airbnb

5.0 з 5

Оцінка google.com

4.9 з 5

Карпатська баня

Після цілого дня прогулянок по схилам Карпат або втомлюючого катання на лижах, єдине, чого прагне наше тіло - відпочинку у справжній Карпатській бані. Агора Шале доклала усіх зусиль, щоб гості відчули увесь місцевий колорит. Справжня баня у Славському - це аромат березових вінників, потріскування деревини у печі, арома масла у кімнаті відпочинку та трав'яний Карпатський розслабляючий чай. Ми б хотіли, щоб таке задоволення, як баня у Славському була по кишені кожному відпочиваючому. Саме тому у готелі Агора Шале її ціна - лише 300-350 грн/година. (Актуальну ціну дізнайся у адміністрарота готеля)

350грн за годину

У нас є
Що тобі запропонувати

Про нас

Наші кімнати

Пропонуємо розміщення у двох- та трьох-місних кімнатах класу Стандарт, Люкс та Делюкс. Кожна з них обладнанна власним санвузлом та вихідом на спільну терасу

Зарезервувати
Завтрак в отеле

Сніданки

Сніданки на Агорі входять у ціну проживання! Пропонуємо починати день із красивих краєвидів на гори, ароматної кави і смачних страв.

Більше

Натхнення на Агорі

Ми розуміємо як важливо наповнювати СЕБЕ позитивними емоціями і натхненням, саме тому на Агорі періодично проводяться духовні майстер-класи та марафони здоров’я! Це неодмінно хороший привід спробувати щось нове у горах, чи не так?!

Цікаво

Емоції тих
Хто вже був на Агорі

відгуки

Запрошуємо тебе
На Агору!

У разі будь-яких питань чи труднощів, напиши нам і ми обов’язково з Тобою зв’яжемося!